O nás

Záleží nám na vzdělání vašich dětí. Naše společnost vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a opravdu individuálním přístupem.

Zkušení pedagogové

Mgr. Dita Klucová

Mgr. Radka Lisnerová

Milada Halašová 

Mgr. Petra Smékalová

Bc. Petra Stachová

Eva Hájková

Mgr. Alena Štěpánová

Bc. Veronika Veselá

Petra Bečvářová Dis.

Bc. Petra Hašková 

Kamila Pauknerová DiS.

Bc. Jana Stříbrská DiS.

Tereza Hlaváčová

Bc. Vladimír Haška 

Proč školka a škola

V roce 2007 jsme přemýšleli, kam budeme dávat naše děti, do jaké školky/školy. Bohužel jsem měl ze základní školy i školky většinou nepříjemné zkušenosti, šikana od spolužáků, šikana od pedagogů, většinou nudné předměty či styl výuky.

Do školy jsem každý den chodil s pocitem velké marnosti a nezájmu o předměty.

Na semináři pro tatínky v roce 2007 jsem se poprvé setkal s metodou Marie Montessori, která mne uchvátila svou komplexností, nápaditostí, hloubkou a metodičností. Dále jsem se seznámil s principy a celým příběhem Svobodné školy - Summerhill, která existuje již téměř 100 let ve Veké Británii. Zjistil jsem, že to je to, co může být přínosné nejen pro mé děti, ale i pro ostatní děti a jejich rodiče, kteří jsou rozčarováni z klasického vzdělávacího systému.

V tuto chvíli / 2016/ jsme udělali školku, školu první stupeň, školu druhý stupeň, budeme usilovat o střední školu, vysokou školu, domov pro seniory, komunitní bydlení a bydlení pro naše kolegy.

 Vladimír Haška


Realizované projekty